سپهر علیمحمدی

درباره گروه فنی مهندسی سپهر علیمحمدی

گروه فنی و مهندسی سپهر علیمحمدی از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تعمیرات خودروهای وارداتی بصورت علمی و تجربی آغاز کرده است و با گذراندن دوره‌های آموزشی تحت نظر کارشناسان کره جنوبی، در زمینه تعمیرات تخصصی خودروهای وارداتی در شاخه‌های مختلف، توانسته تجربیات بسیار زیادی را به صورت علمی و تجربی کسب کند. این فعالیت در زمینه تعمیرات تخصصی و آموزش تخصصی خودروهای وارداتی تاکنون ادامه یافته و به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه در ایران شناخته شده است.

داستان گروه فنی مهندسی سپهر علیمحمدی از کجا شروع شد؟

موسسه آموزشی کارنو مهارت کارا سپهر جهت فعالیت های هدفمند  در سال  1400 تاسیس و فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. زمینه فعالیت کارنو مهارت آموزش تخصصی سیستم های مختلف خودروهای داخلی و وارداتی به فنی کاران وعلاقه مندان به این حوزه تخصصی و کمک به تعمیرکاران برای رسیدن به جایگاه واقعی‌شان است. کارنو مهارت آکادمی آموزشی کارمن کره جنوبی در ایران است که به صورت دائم تحت نظارت آموزش این شرکت کره ای می باشد. در گروه فنی و مهندسی سپهر علیمحمدی (کارنو مهارت)، بیش از 15 سال است که با ارائه آموزش‌های نوین و پیشرفته در زمینه تعمیرات تخصصی سیستم‌های مختلف خودروهای داخلی و وارداتی، به هزاران کسب و کار کمک کرده‌ایم تا در حوزه کاری خود به متخصصان تراز اول با درآمد بالا تبدیل شوند.

رویای ما برای تعمیرکاران این است که به جایگاه واقعی خود با درآمد عالی، اثرگذاری بالا و اعتبار قابل‌توجه برسند.

چه چیزی برای ما ارزشمند است ؟

صداقت

سرعت

خوش قولی

دقت

دلسوزی

سخت کوشی

تیم کارنو مهارت

دوره برق سپهر علیمحمدی

مهندس سپهر علیمحمدی

موسس و مدرس

مهندس علی صدیقی

مدرس مستر​
امید اسفندیاری
کارشناس سئو و سایت
مدیر پشتیبانی
سینا خسروی
مدیر پشتیبانی
مهسا بابایی
مهسا بابایی
مدیر فروش
ریحانه هارونی
کارشناس پشتیبانی
محدثه احمدی
محدثه احمدی
مدیر دیجیتال مارکتینگ
کارشناس امور مالی
عارفه عباسی
کارشناس امور مالی
ریحانه صحرا زاده
کارشناس دیجیتال مارکتینگ

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب‌سایت ، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

مدیر و موسس کارنو مهارت : سپهر علیمحمدی